Краса

Сироватка для обличчя: кому вона потрібна і топ-3 кращі сироватки

Здорова шкіра починається з грамотного догляду за нею. Кожна жінка хоче, щоб шкіра була чистою, зволоженою і без зморшок, тому сироватки – це одна з необхідних засобів у догляді, яке здатне задовольнити шкіру в будь-яких напрямках. З розумом підібрана сироватка забезпечить вам максимум користі і комфорту для шкіри.

Що таке сироватка і кому вона потрібна?

Сироватка – це речовина, яка містить у собі концентрований склад активних компонентів. Ними можуть бути вітаміни, різні екстракти, пептиди та інші речовини. Сироватка підходить для всіх типів шкіри, головне звертати увагу на потреби вашого обличчя, а так само її застосування можна починати в будь-якому віці.

Які сироватки бувають?

Залежно від необхідного результату сироватки бувають:

 • Зволожуючі. Їх основне завдання – наповнити шкіру вологою, а так само заспокоїти, якщо є якісь подразнення. Їх особливість в тому, що такі сироватки можна використовувати в літній період, так як не кожна сироватка буде корисною під час активного сонця. Найчастіше в такі сироватки додають гіалуронову кислоту, гліцерин. Їх можна застосовувати ввечері, якщо відчуваєте необхідність, то і вранці;
 • Отшелушивающие. Їх основне завдання – видалення відмерлих частинок шкіри з особи. В такі сироватки часто додають кислоти, наприклад молочну або саліцилову. Такі сироватки рекомендують використовувати у вечірній час;
 • Антивікові. Їх основне завдання – боротьба зі зморшками, а так само тонізація шкіри. Найчастіше до складу таких сироваток додають ретинол, цераміди, пептиди. Важливо зазначити, що такі сироватки необхідно використовувати тільки ввечері;
 • Заспокійливі. Їх основне завдання – заспокоїти чутливу шкіру і впоратися з причиною подразнення. Основні компоненти такої сироватки – ніацинаміди, екстракти трав, алантоїн.

Як правильно наносити сироватку?

Важливо зберегти етапність у догляді, так як від цього залежить ефективність всього догляду. Для початку очистіть шкіру пінкою або гелем підходить для вашої шкіри. Протріть шкіру тоніком або тонером. Так як сироватка – це концентрований продукт, то важливо відновити водний баланс шкіри після очищення. Необхідно всього кілька крапель, щоб нанести її на все обличчя з-за високої концентрації компонентів. Важливо перед застосуванням завжди ознайомитися з інструкцією.

Наносити сироватку швидко кінчиками пальців легкими рухами по масажних лініях. Дайте сироватці вбратися хвилин 5-10, а потім обов’язково запечатайте вашим улюбленим кремом.

Ми вибрали найкращі сироватки на нашу думку:

1. Особливість цієї сироватки в тому, що вона містить в собі такі активні компоненти як:

 • Трегалоза, яка є дисахаридом, що входить до складу стінок бактерій і грибів, забезпечує утримування води в клітинах шкіри, а так само пролонгує дію гіалуронової кислоти;
 • Екстракт центелли азіатської, яка стимулює синтез колагену, укрпаляет судини, уповільнює процеси старіння;
 • Муцин, який є секретом равликів, відновлює шкіру, зменшує пігментацію шкіри, а так само береже шкіру від впливу негативної середовища.

2. Особливість цієї сироватки в її компонентах, які забезпечують зволоження на тривалий час:

 • Эктракт кодиума, який отримують з водоростей, за рахунок своїх властивостей здатний зберігати вологу в клітинах шкіри на тривалий час;
 • Екстракт саликорнии, яке є солестійким рослиною, з-за своєї будови здатний стимулювати механізми зволоження шкіри за рахунок посилення дифузії води в епідерміс з дерми.

3. Особливість цієї сироватки полягає в містяться в ній особливих компонентів:

 • Стовбурові клітини агави, які відмінно усуваються оксидативний стрес шкіри, надає стимулюючу дію на клітини шкіри для вироблення колагену, який перешкоджає старіння і в’янення шкіри. Надають шкірі еластичність і м’якість, а так само відновлює енергетичний потенціал клітин шкіри.
 • Пептид реноваж, який здатний усувати почервоніння і подразнення шкіри, нормалізувати клітинний метаболізм, усуває зморшки, а також зміцнює шкіру обличчя, роблячи її еластичною і зволоженою.

Висновок

Сироватка – це важливий і необхідний крок у догляді за шкірою обличчя. Завдяки активним компонентам володіє сильним і довготривалим ефектом. Дотримуючись етапність і підбираючи правильний догляд виходячи з потреб вашої шкіри, сироватка проявить себе тільки з кращого боку. Важливо запечатувати її кремом і не забувати використовувати регулярно і в потрібний час. Сподіваємося, наша стаття буде корисною і ваша шкіра буде пахнути