Фітнес

Як накачатися якщо ти працюєш на залізниці?!

Є такі професії, виконуючи посадові обов’язки яких толком не можеш спланувати свої тренування. Яскравим прикладом такої роботи може бути машиніст пасажирського або вантажного поїзда. При такій роботі немає чіткого робочого графіка. Ніколи не знаєш точно, як будеш працювати в наступному місяці. І можеш лише здогадуватися.

Але як же бути якщо в житті є дві великі пристрасті. Одна пристрасть до рейкових коліях залізниці, а друга до суворого шляху залізного спорту?

Героя статті звуть Іван, він працює машиністом поїзда. Своєю роботою Ванек задоволений і міняти ні чого в своїй трудовій діяльності не збирається. А спорт для нього другою кайф, і його він теж ніколи не кине.

Про те як тренуватися без програми. Як підтримувати відмінну форму. Секретами харчування, тренувань і відновлення поділився Іван.

План тренувань.

Відсутність певного плану тренувань це головна особливість. Принцип за яким будуються тренування можна назвати інстинктивним. Варто виділити кілька основних правил тренування:

  • Фулбади. Принцип тренування, згідно з яким тіло тренується цілком, або тренується кілька м’язових груп за тренування.
  • Як правило тренування відбувається у важкому силовому режимі. З застосуванням методу 5 з 5, наприклад.
  • За тренування виконується 2 важких базових вправи – жим штанги лежачи і присідання, або станова тяга і жим штанги лежачи.
  • Тривалість тренування не менше двох годин.
  • Така важка тренування не виключає і ізолюючих вправ. є плюс до всього ще і об’ємною.
  • В кінці тренуванні виконується один підхід базового вправи, яке було на початку тренування.

Всі ці принципи випливають з робочого графіка. Так як зал вдається відвідувати не часто. І не відомо коли прийдеш наступного разу і через скільки днів вдасться потренуватися. Іноді, при тривалих вихідних, тренування тривають кілька днів під ряд. А час перебування в рейсі і є часом відновлення. Але і під час рейсу, коли є вільна хвилинка можна потренуватися з власною вагою, покачати прес або зробити комплекс вправ з гумовим еспандером. Але це тільки щоб поганяти кров і поліпшити тим самим відновлення. Головний м’язовий стрес відбувається в тренажерному залі.

Такий підхід до тренінгу можна назвати сучасним терміном : “метод гнучкої не лінійної періодизації”.

План відновлення і секрети харчування.

Природно, що суворий режим харчування можна дотримуватися лише під час вихідних. Правила живлення для Ванька – його головний козир. Він насичує свої м’язи тільки правильним білками з таких джерел як яйця, м’ясо, курка, риба і домашня молочка. Вуглеводи з гречки, картоплі та макаронів. Але під час рейсу доводиться вдаватися до допомоги спортивних добавок. Це стосується мікро елементів і протеїну. Під час рейсу Іван п’є багатокомпонентний і казеїновий протеїн. І маючи кожну вільну хвилинку намагається хоч трохи подрімати. Адже уві сні відновлюється сила. Не варто робочий час витрачати даремно і тільки на роботу, можна це час присвятити здорового способу життя.

Сподіваюся його досвід тренувань буде вам корисний. Не дивлячись на те, яким би не був ваш робочий графік, ви зможете знайти час для тренувань і зможете дотримуватися правильний режим, оптимально використовуючи весь свій час. Підписуйтесь на канал, щоб отримати більше корисної інформації, а також поділитися в коментарях про свій графік роботи і як ви поєднуєте з тренуваннями. Я бажаю вам всього доброго і відмінних результатів!

Рекомендую вам так само прочитати: