Краса

Як проходить електроепіляція і яке обладнання для цього необхідно

Гладка шкіра без єдиного волоска – це задоволення для багатьох, але на постійне видалення волосся не завжди є час, тому був придуманий такий метод як електроепіляція. У 1875 році американський офтальмолог Чарльз Мішель придумав апарат для видалення врослого вій, який у нинішній час справляється з будь-якими волоссям на тілі. Косметологи всього світу з величезним задоволенням займаються електроепіляцією, так як цей метод простий та ефективний.

Що таке електроепіляція?

Електроепіляція – це апаратний метод позбавлення від волосся на тілі електричним струмом. Суть методу в тому, що під шкіру вводиться голка електрод і за допомогою струму руйнує волосяний фолікул. Так як фолікул зруйнований, то волосу нізвідки рости, тому цей метод має тривалий ефект, так як на відновлення волосяного фолікула потрібні місяці, а деякі більше і не відновляться.

Види електроепіляції:

1. Електроліз – це вид элетроэпиляции, заснований на електрохімічної реакції. Голка електрод проколює шкіру і проводить електричний струм із-за чого виробляється соляна кислота, яка у подальшому перетворюється на луг. Далі луг проникає в ділянки фолікула, які не доступні для голки-електроди і знищує волосся зсередини внаслідок нагрівання. Перевага способу в тому, що він не дуже болюче і після нього дуже мало ускладнень. Недолік в тому, що процедура триває довго.

2. Термоліз – це вид електроепіляції, заснований на подачі струму під низькою напругою через голку-електрод у волосяний фолікул. Перевага цього способу в тому, що за короткий проміжок часу можна обробити велику ділянку шкіри, але він хворобливий і при ньому необхідно вводити ін’єкцію з знеболенням.

3. Флеш-термоліз –це вид електроепіляції, заснований на подачі струму високої частоти. Перевага його в тому, що больові відчуття при це процедурі мінімальні і низький ризик розвитку ускладнень.

4. Бленд–це метод електроепіляції, заснований на змішуванні двох методів: термолізу та електролізу. За допомогою змінного струму волосяний фолікул нагрівають і видаляють як при електролізі. Метод практично безболісний, але по часу досить тривалий.

Як проходить процедура

Перед процедурою обов’язково знезаражують область, де буде проходити процедура, так як шкіру буде проколювати голка електрод. Знезараження робиться для того, щоб в ранці не потрапляли бактерії, так як може розвинутися інфекція.

Наступний етап – анестезія. Епіляція досить болюча процедура, тому необхідно знеболити ділянку, де буде проходити процедура. Важливо дізнатися у клієнта або клієнтки є у них алергія на препарати.

Далі починається сама процедура. Клієнтка або клієнт, лягає на кушетку. В руці затискається нейтральний електрод, щоб створити електричне поле між голкою-електродом і людиною. Апарат проводить струм до голці-електроду, а косметолог направляє голку у шкіру і пускає заряд. Волосяна цибулина знищується миттєво. Далі просто пінцетом видаляється волосся.

Після завершення процедури шкіру повторно обробляють знезаражувальним засобом і наносять препарат для якнайшвидшого загоєння ранок.

Протипоказання до електроепіляції:

  • Епілепсія;
  • Онкологічні захворювання;
  • Родимки, родимі плями, татуювання в області епіляції;
  • Вагітність і період лактації;
  • Цукровий діабет;
  • Вірусні захворювання;
  • Варикозне розширення вен;
  • Індивідуальна непереносимість компонентів процедури.

Яка ефективність електроепіляції?

Після першої процедури ріст волосся відновлюється десь через 3 тижні. Це пов’язано з тим, що в перший сеанс видаляються видимі волосяні цибулини їх приблизно 10-15%.

Через 3 тижні починають прокидатися фолікули, які раніше були недоступні і на процедурі видаляються. Це так само приблизно 10%. І так далі ще кілька процедур. Точна кількість визначить косметолог на консультації.

Яке обладнання використовується під час електроепіляції?

Найважливіший і головний – це сам апарат. Ми вважаємо, що це апарат для електроепіляції

Його перевага в тому, що його розробляли із застосуванням інтелектуального комп’ютерного управління, що дозволяє знизити болючість при електроепіляції. У нього включені кілька програм, які фахівець може вибирати в залежності від необхідної дозування високочастотного струму в кожному індивідуальному випадку. Апарат дозволяє використовувати мініатюрні голки, якими зручно проводити електроепіляція, навіть самих делікатних місць.

Наступною необхідною деталлю для електроепіляції є голки.

Голки – це необхідний витратний матеріал, який використовується під час кожної електроепіляції. Вони забезпечують потрапляння струму в волосяний фолікул. Перевага цих голок в тому, що вони покриті спеціальним покриттям, яке знижує хворобливість і робить процедуру більш комфортною для клієнта або клієнтки. Такі ізольовані голки підходять для тривалих процедур, що є однією з переваг.

Висновок

Електроепіляція – це ефективний метод видалення небажаного волосся на всьому тілі. Правильно підібраний косметологом вид принесе вам більш комфортні і менш болючі відчуття, а ваша шкіра буде ніжною і бархатистою як можна довше. Обов’язково проконсультуйтеся з косметологом на наявність протипоказань. І не забувайте про догляд після депіляції.

Професійна косметика та обладнання .