Фітнес

Як тренувати ноги, якщо тобі тільки 50 років!

Ці культуристи старої школи дуже не передбачувані і повні сюрпризів. Звичайно, якщо твій тренувальний стаж більше тридцяти років, то отриманий досвід і знання можуть здивувати оточуючих. А багатьом можуть бути корисні такі навички!

Ігор.

Героя статті звуть Ігор. У залізному спорті він давно. Російська качалка, як кажуть загартувала його м’язи і характер. Тренуватися з ним в залі одне велике задоволення – дізнаєшся багато нового з давно забутого старого. А також кращого партнера по цеху просто не знайти, жоден високо кваліфікований сучасний фітнес-інструктор не зрівнятися.

Загалом велику повагу всім шанувальникам заліза, з великим стажем тренувань. І того покоління завдяки якому залізний спорт отримав таку популярність сьогодні!

Особливості тренувань, коли тобі тільки виповнилося 50.

Говорячи про тренування в такому поважному для атлета віці, потрібно упамянуть найголовніший принцип.

Це принцип збереження здоров’я!

Дуже важливо зберігати своє здоров’я. Це стосується суглобів і зв’язок, серцево-судинної системи, так і всього організму в цілому. Потрібно розуміти, що вже все всім доведено і всі цілі щодо досягнення особистих рекордів досягнуті. І тепер основне завдання-це збереження тієї форми, яка є.

Герой статті Ігор 30 років тому. Абсолютно натуральна форма.

Тренування ніг.

Для кращої наочності варто розглянути тренування ніг, коли тобі тільки виповнилося 50. Так як її можна вважати самої важкої і проблемною. У своїх тренуваннях Ігор використовує кілька методів і супер прийомів.

  • Метод попереднього стомлення.

Перші 2 вправи виконуються на тренажерах. Це згинання ніг лежачи і розгинання ніг сидячи. По 3 підходи на кожну вправу в діапазоні повторень на 10-12 разів. При чому вони виконуються в режимі чергування сетів. Сет згинання, відпочинок 1,5 – 2 хвилини, сер розгинання, знову відпочинок, знову сет згинання і тд.

Вправи виконуються важко, але не до відмови. Такий метод добре подгатавливает і розігріває м’язи, а також розминає і подгатавливает до роботи суглоби.

  • Робота в нутрі амплітуди.

Цей метод касаем наступної вправи. Це присідання. І тут відразу потрібно зазначити сюрприз зі старої школи. Під п’яти Ігор поклав собі млинці по 2,5 кг. Товщиною близько сантиметра.

Присідання в щадному режимі. Вся робота відбувається в “недоседе”. Тобто ноги в колінах не згинаються утворюючи паралель стегна з підлогою, а починає розгинатися раніше. І також трохи зігнуті у верхній мертвій точці – суглоби не замикаються. 4 робочих підходу по 6-10 повторень. Вага штанги підібраний таким чином, щоб можна було займатися важко, але все також не до відмови.

При такому виконанні квадріцепс постійно перебуває під навантаженням і добре тренується.

https://instagram. com/ik195995? igshid=5yjqjr7gv9fg

  • Метод “стриптиз”.

Застосування цього методу в крайньому вправі закінчує тренування ніг. Крайнє вправа це жим ногами.

Жим ногами, оскільки це вправа вважається найбезпечнішим для тренування ніг, його Ігор робить до відмови. Підійшовши до жиму ногами, м’язи ніг вже добре підготовлені для такої роботи. Перші 3 підходи на 8-10 повторень на грані відмови. А 4-ий підхід виконується зі зниженням ваги, причому відмова настає при кожному скиданні млинців. Тобто підхід жиму з соткою на 8 раз до відмови, потім скидання 25 кг. , і ще повторів 5 до відмови без відпочинку, знову скидання ваги і знову максимум повторень до відмови, і тд. Варто відзначити, що перед четвертим підходом слід тривалий відпочинок – до 5-ти хвилин.

При зниженні ваги, на суглоби колін немає великої і травмоопосной навантаження, а м’язи відчувають супер тренінг!

Ось така трентровка! Досвід старої школи. Сподіваюся інформація буде корисною і допоможе вам тренуватися довгі роки, зберігаючи при цьому своє здоров’я. Підписуйтесь на канал, щоб отримати більше корисної інформації, а також діліться своєю думкою і досвідом в коментарях. Я бажаю вам всього доброго, відмінних спортивних результатів та міцного здоров’я!

Рекомендую також прочитати: