Краса

Засмагла шкіра взимку — солярій або автозагар + топ кращих засобів

Приємний бронзовий відтінок шкіри завжди заворожує в зимовий період. Коли не вистачає холодними днями сонця або мріється про відпустки в самих теплих краях, то автозагар або солярій приходять на допомогу. Так що ж краще: солярій або автозагар? Спробуємо разом розібратися в цій темі.

Що таке автозагар і як його виконувати?

Автозагар – це засмага, який виходить від нанесення косметичного засобу на шкіру. Варто відзначити, що є засоби, які призначені тільки для особи і тільки для тіла. Відмінність автозасмаги від солярію в тому, що ваша шкіра не піддається впливу ультрафіолетових променів, що захищає шкіру від передчасного старіння. Шкіра набуває більш засмаглий відтінок через дигидрооксиацетона, який здатний фарбувати епідерміс.

Є невеликий перелік правил, які допоможуть нанести автозагар легко і без зусиль:

  • Виберете відповідний Вам відтінок. Найчастіше бувають два види: для світлої та темної шкіри. Будьте уважні і підбирайте колір виходячи з Вашого відтінку шкіри, а не з результату, який Ви у теорії можете отримати;
  • Оберіть зручну Вам консистенцію. Ринок багатий на будь-які текстури і форми випуску, але варто вибрати свою, що автозагар був тільки в задоволення. Наприклад лосьйон і пінки вбираються досить швидко, тому тут важливо бути зосередженим і швидким в нанесенні. Крему довше вбираються і можуть в своєму складі мати додаткові компоненти, які доглядають за шкірою;
  • Підготуйте шкіру до нанесення автозагара. Очищаємо і скрабіруем шкіру перед нанесенням. Завдяки цим дії автозагар нанесется на шкіру рівномірно і з меншою кількістю набряків;
  • Сховайте волосся і приберіть ювелірні прикраси, щоб вони не заважали Вам при нанесенні засобу;
  • Наносите автозагар рукавичкою. Бажано починати з ніг і рухатися вгору. Звертайте уваги на Ваші вигини тіла: якщо ви наносили засіб з зігнутим коліном, то випряміть ногу, коли будете розподіляти засіб по задній поверхні, щоб колір був рівномірним і без проплешен або затікань в складки;
  • Почекайте, коли автозагар вбереться в шкіру. Це приблизно хвилин 15-20. Але в душ варто сходити через 6 годин, щоб засіб встигло закріпитися на шкірі. Бажано виконати автозагар на ніч.

Ми підібрали для Вас топ-3 кращих автозагара на нашу думку:

1.

Особливість цього лосьйону в тому, що він гіпоалергенний. Завдяки екстракту зеленого чаю лосьйон доглядає за шкірою, робить її зволоженою і бархатистою. Легко наноситися рукавичкою або руками;

Особливість цього автозасмаги в тому, що він дає відтінок шовковисто-бронзового загару. Завдяки своїй тонкої і ніжної текстури сприяє отримання рівномірного відтінку шкіри.

Особливість цього гелю в його легкій текстурі. Він рівномірно і легко розподіляється по шкірі, а завдяки додаванню додаткових компонентів також приховує недоліки шкіри.

Але якщо Вам нецікаво наносити на себе автозагар і Вам хочеться засмаглої шкіри, але без особливих зусиль, то є солярій.

Що таке солярій і як він працює?

Солярій – це обладнаний майданчик, де відбувається опромінення шкіри ультрафіолетовими лампами для того, щоб отримати засмагу.

Робота приладу полягає в тому, що завдяки набору еритемних ультрафіолетових ламп, створюються короткі хвилі ультрафіолетового спектру. Вони дуже схожі за своєю суттю на сонячні промені, тому в шкірі виробляється меланін – речовина, яка відповідає за появу засмаги на шкірі.

Які солярії бувають?

В залежності від розташування в кабіні людини солярії бувають:

  • Вертикальний. Відмінні риси такого солярії в тому, що людина ніяким чином не контактує з лампами, тому можна використовувати більш потужні лампи. Внаслідок чого перебування в солярії зменшується. Мінус такого солярію полягає в тому, що з-за вертикального положення ноги загоряють повільніше, тому колір засмаги краще оцінювати по верхній частині тіла;
  • Горизонтальний. У такому солярії людини перебувати в положенні лежачи. Тому в пристрої поздовжнє розташування лам. Перевага такого становища в тому, що засмага лягає рівномірно. Але через положення людини не можна використовувати потужні лампи, тому сеанс може тривати до 20 хвилин;
  • Сидячий. Зазвичай це відкрите крісло. Такий солярій потрібен, якщо засмагою потрібно покрити якусь певну ділянку тіла. В таких кріслах встановлюються дуже потужні лампи, тому ефект може бути видно після першої процедури.

Безпечний солярій?

Однозначно він протипоказаний людям з онкологічними захворюваннями шкіри та щитовидної залози. Небажано відвідувати солярій під час вагітності, так як в цей період змінюється гормональний фон і ризик отримати опік зростає.

Багато лікарів стверджують, що при постійному відвідування соляріїв підвищується ризик розвитку раку шкіри, особливо в молодому віці. І в ідеалі проконсультуйтеся з лікарем-дерматологом чи є у Вас якісь протипоказання до приміщення солярію.

Висновок

Автозагар і солярій – це помічники в досягненні приголомшливого засмаги, але обидва зі своїми особливостями. Нагадаємо, що при відвідуванні солярію підвищується ризик розвитку раку шкіри, тому важливо проконсультувати з лікарем-дерматологом перед процедурою. Застосування автозагара хоч і є більш енергоємним, але все ж більш безпечний варіант для отримання розкішної шкіри взимку. Який спосіб Ви виберіть буде залежати тільки від Вас.

Професійна косметика та обладнання .